АФНУ
10
Лет опыта
5
Верифицированных рекомендаций
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
1
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2870
Последний визит на сайт
вчера
Вітаю! Я, Олена, маю досвід роботи з нерухомістю понад 10 років. За цей час вироботала індивідуальний підхід до кожного клієнта - як продавця нерухомості, так і покупця. Моя робота спрямована на досягнення результату та надання повного спектру ріелторських та юридичних послуг, що прискорює процес продажу та пошуку ідеальної квартири для клієнта. Мої принципи в роботі - чесність, щирість, відкритість, порядність, повага та відповідальність. З радістю допоможу Вам з пошуком житла, проконсультую та відповім на всі питання. Моя ціль - зробити процес пошуку і придбання житла найприємнішим і найбільш особистим для Вас! Тому не витрачайте свій час дарма і звертайтеся до мене вже сьогодні!

Города
Продает

Продажа квартир (1)

  • BALENA
    108 000 $
    1 985 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул. (Артема), 81

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Лукьяновская Солдатская слободка
    2 комнаты
    54 / 28 / 9 м²
    этаж 2 из 4
    1900 год постройки
    сегодня
    Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира на другому поверсі дореволюційного будинку по вулиці Січових Стрільців, 81. Будівля має унікальний архітектурний стиль, який додає атмосферності та історичного шарму. Основні характеристики: Загальна площа: 54.4 м² Висота стель: 3.98 метра Кімнати: окремі, зручне планування Стан: капітальний ремонт будинку проведено у 2000 році Локація та інфраструктура: Квартира розташована в самому серці міста, поруч із ключовими культурними та діловими об'єктами: Пейзажна алея, сквери Магомаєва та Алієва чудові місця для прогулянок та відпочинку Львівська площа, історичні пам'ятки, такі як Золоті Ворота, Поділ, Майдан Незалежності всього 10 хвилин...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.